5765 Friars Rd #188 - Map & Public Records - SDLookup.com

5765 Friars Rd #188

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366111354

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/16/2012 $238,000 7y 11m -40% -6%
11/02/2004 $395,500 2y 5m 72% 24%
05/10/2002 $230,000 11y 8m 55% 4%
08/15/1990 $148,500 1y 9m 24% 13%
10/31/1988 $119,900 1y 9m 14% 8%
01/09/1987 $105,000 n/a -    -   
Additional Resources