4036 Caminito Terviso - Map & Public Records - SDLookup.com

4036 Caminito Terviso

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3473730600

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/14/1993 $355,000 1y -17% -17%
12/10/1992 $426,400 5y 7m 58% 8%
04/29/1987 $270,534 n/a -    -   
Additional Resources