505 Calle Montecito #23 - Map & Public Records - SDLookup.com

505 Calle Montecito #23

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1575600923

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/10/2023 $375,000 14y 9m 235% 9%
12/31/2008 $111,900 3y 7m -57% -21%
05/31/2005 $258,000 n/a -    -   
Additional Resources