3746 Mykonos Ln #116 - Map & Public Records - SDLookup.com

3746 Mykonos Ln #116

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3070224105

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/03/2022 $1,185,000 11y 6m 148% 8%
12/03/2010 $478,000 4y 11m -31% -7%
12/16/2005 $695,000 n/a -    -   
Additional Resources