783 Granite Hills Cir - Map & Public Records - SDLookup.com

783 Granite Hills Cir

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
5140152400

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/13/2001 $247,000 1y 6% 6%
05/30/2000 $232,205 6y 3m 41% 6%
02/28/1994 $164,750 6y 8m 26% 3%
06/09/1987 $131,000 n/a -    -   
Additional Resources