8850 Villa La Jolla Dr #312 - Map & Public Records - SDLookup.com

8850 Villa La Jolla Dr #312

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3442902336

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/22/1996 $195,000 6y 6m -14% -2%
02/15/1990 $227,000 6y 7m 23% 3%
07/15/1983 $184,300 n/a -    -   
Additional Resources