14984 Avenida Venusto #43 - Map & Public Records - SDLookup.com

14984 Avenida Venusto #43

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211401

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/09/2009 $227,000 5y 1m -37% -9%
08/24/2004 $359,900 n/a -    -   
Additional Resources