178 Date Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

178 Date Ave

Imperial Beach, CA 91932
Parcel Number:
6252722403

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/10/2013 $292,500 5y 5m 1% 0%
05/01/2008 $290,000 3y 8m -28% -8%
08/19/2004 $402,500 5y 1m 181% 22%
06/24/1999 $143,000 11y 12m 74% 5%
06/26/1987 $82,000 n/a -    -   
Additional Resources