14955 Avenida Venusto #13 - Map & Public Records - SDLookup.com

14955 Avenida Venusto #13

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211013

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/30/2022 $645,000 25y 5m 389% 6%
04/01/1997 $132,000 7y -8% -1%
03/16/1990 $143,475 n/a -    -   
Additional Resources