1040 Genter St #204 - Map & Public Records - SDLookup.com

1040 Genter St #204

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3511902208

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/14/2012 $1,350,000 7y 8m -3% 0%
02/23/2005 $1,387,500 7m 11% 19%
07/21/2004 $1,248,989 n/a -    -   
Additional Resources