3240 Innuit Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

3240 Innuit Ave

San Diego, CA 92117
Parcel Number:
3594310300

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/12/2020 $850,000 9y 7m 91% 7%
10/22/2010 $445,000 8y 3m 19% 2%
07/15/2002 $375,000 n/a -    -   
Additional Resources