4668 E Talmadge Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

4668 E Talmadge Dr

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4653611300

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/17/2026 $2,321,000 4y 9m 29% 5%
05/14/2021 $1,800,000 3y 71% 19%
04/24/2018 $1,050,000 31y 373% 5%
03/27/1987 $222,000 6m 48% 107%
09/11/1986 $150,000 n/a -    -