3959 Santa Cruz Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

3959 Santa Cruz Ave

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
5301600900

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/24/1985 $165,000 1y 4m 10% 7%
12/28/1983 $150,000 n/a -    -   
Additional Resources