339 Shoemaker Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

339 Shoemaker Ln

Solana Beach, CA 92075
Parcel Number:
2982603837

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/20/2011 $499,000 7y 9m 6% 1%
10/06/2003 $469,000 4y 43% 9%
09/17/1999 $329,000 10y 6m 94% 6%
03/01/1989 $170,000 2y 6m 6% 2%
08/05/1986 $160,000 n/a -    -   
Additional Resources