1411 Tobias Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1411 Tobias Dr

Chula Vista, CA 91911
Parcel Number:
6233002800

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/28/2023 $670,000 10y 1m 191% 11%
08/01/2013 $230,000 7m 39% 77%
12/31/2012 $165,000 8y 8m -37% -5%
04/13/2004 $262,500 n/a -    -   
Additional Resources