3440 Lebon Dr #4213 - Map & Public Records - SDLookup.com

3440 Lebon Dr #4213

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3451902932

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/24/2007 $254,900 1y 10m -6% -3%
09/19/2005 $271,414 n/a -    -   
Additional Resources