4662 Ohio St - Map & Public Records - SDLookup.com

4662 Ohio St

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4460212506

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/22/2013 $297,000 4y 8m 4% 1%
07/24/2008 $285,000 2y 7m -29% -12%
12/09/2005 $404,000 3y 7m 52% 12%
04/17/2002 $265,000 1y 3m 37% 28%
12/29/2000 $192,900 n/a -    -