14531 Mirando St - Map & Public Records - SDLookup.com

14531 Mirando St

Poway, CA 92064
Parcel Number:
3233141900

Address Price
@14513 Mirando $949,000   
@13423 Floral Ave $925,000   
@14538 Springvale St $869,950   
@13425 Standish Dr $924,900   
@14531 Garden Rd $1,080,000   
@14371 Silver Heights $1,859,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
14447 Mirando St 4/7/2017 $590,000
14507 Mirando St 3/24/2022 $1,127,000
14513 Mirando St 5/23/2008 $362,000
14519 Mirando St 2/7/2000 $233,900
14525 Mirando St 7/31/2024 $950,000
14537 Mirando St 7/18/2008 $435,000
14555 Mirando St n/a n/a
14549 Mirando St 6/22/1993 $175,000
14543 Mirando St n/a n/a
14544 Bowdoin Rd n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$18,076
Improvement Value:
$42,587
Net Value:
$60,663
Est Property Tax:
$758