820 Salina St - Map & Public Records - SDLookup.com

820 Salina St

El Cajon, CA 92020
Parcel Number:
4930911500

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/19/2012 $245,000 4y 7m -36% -9%
06/13/2007 $385,000 2y 4m -18% -8%
02/04/2005 $470,000 n/a -    -   
Additional Resources