5960 Estelle St - Map & Public Records - SDLookup.com

5960 Estelle St

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4721110900

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/18/2024 $738,000 14y 9m 195% 8%
06/08/2009 $250,000 5y 6m -21% -4%
12/04/2003 $315,000 4y 8m 139% 21%
04/05/1999 $131,707 7y 11m 1% 0%
05/03/1991 $129,900 3y 5m 39% 10%
11/25/1987 $93,500 1y 6m 10% 6%
04/30/1986 $85,000 n/a -    -   
Additional Resources