14955 Avenida Venusto #90 - Map & Public Records - SDLookup.com

14955 Avenida Venusto #90

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211138

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/23/2013 $320,000 3y 5m 33% 9%
03/30/2010 $240,000 7y 5m -5% -1%
10/02/2002 $252,000 8y 72% 7%
09/06/1994 $146,400 4y 7m -2% -1%
01/26/1990 $150,000 n/a -    -   
Additional Resources