1007 Susana Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

1007 Susana Ct

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215002245

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/29/1995 $97,000 10y 4m 2% 0%
05/15/1985 $95,000 2y 3m -10% -4%
01/19/1983 $105,000 n/a -    -   
Additional Resources