12039 Alta Carmel Ct #142 - Map & Public Records - SDLookup.com

12039 Alta Carmel Ct #142

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211862

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/27/2013 $239,000 7y 2m -26% -4%
12/07/2005 $322,900 n/a -    -   
Additional Resources