8330 Prestwick Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8330 Prestwick Dr

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3462110400

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/22/2026 $11,150,000 4y 6m 66% 12%
11/05/2021 $6,700,000 n/a -    -   
Additional Resources

Nearby Homes for Sale
Address Price
@8305 Calle Del Cielo $8,500,000   
@2586 Calle Del Oro $5,895,000   
@8433 Prestwick Dr $9,210,000   
@2862 Torrey Pines Rd $1,195,000   
@8430 Whale Watch Way $15,995,000   
@8308 Calle Del Cielo $15,950,000   
@8361 Calle Del Cielo $7,900,000   
@8504 Prestwick Dr $5,595,000   
@2516 Ruette Nicole $15,300,000   
@8115 Prestwick $9,995,000   
@8358 Caminito Helecho $3,350,000   
@La Jolla Racquet Club #B17 $779,000   
@2320 Camino Del Collado $7,350,000   
@8314 Paseo Del Ocaso $8,100,000   
@8238 Paseo Del Ocaso $4,850,000