2650 Broadway #203 - Map & Public Records - SDLookup.com

2650 Broadway #203

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5343023017

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/31/2008 $98,500 1y 11m -42% -24%
08/17/2006 $169,900 n/a -    -   
Additional Resources