677 Rue Parc - Map & Public Records - SDLookup.com

677 Rue Parc

Chula Vista, CA 91913
Parcel Number:
5952020100

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/30/1989 $213,500 2y 11m 71% 20%
12/31/1986 $124,900 5m -59% -88%
07/30/1986 $308,000 n/a -    -   
Additional Resources