1609 Sonata Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

1609 Sonata Ln

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215003003

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/13/2024 $480,000 2y 8m 20% 7%
12/08/2021 $400,000 13y 10m 96% 5%
01/28/2008 $204,000 10y 7m 214% 11%
06/10/1997 $65,000 n/a -    -   
Additional Resources