3981 Loma Alta Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

3981 Loma Alta Dr

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4743231300

Address Price
@4036 Loma Alta Dr $878,000   
@3711 Racine $799,000   
@3719 Billman Dr $925,000   
@4169 Vista Grande Dr $999,000   
@6405 Zena Dr $945,000   
@4365 Aragon Way $1,100,000   
@6321 Celia Vista Dr $874,999   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
3956 Aragon Dr 11/4/2013 $431,000
3962 Aragon Dr 12/3/1998 $142,900
3968 Aragon Dr n/a n/a
3974 Aragon Dr n/a n/a
3980 Aragon Dr n/a n/a
3975 Loma Alta Dr 10/31/2011 $265,000
3969 Loma Alta Dr n/a n/a
3963 Loma Alta Dr 10/28/2013 $347,500
3957 Loma Alta Dr 2/14/2019 $540,000
3951 Loma Alta Dr 5/15/2006 $535,000
Tax Assessment
Land Value:
$21,120
Improvement Value:
$34,289
Net Value:
$55,409
Est Property Tax:
$693