2906 Beech St - Map & Public Records - SDLookup.com

2906 Beech St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5393540600

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/06/1988 $213,000 2y 1m 52% 22%
04/24/1986 $140,500 3y -6% -2%
03/31/1983 $149,000 n/a -    -   
Additional Resources