4152 Vermont St - Map & Public Records - SDLookup.com

4152 Vermont St

San Diego, CA 92103
Parcel Number:
4443711200

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/28/2023 $1,130,000 18y 6m 46% 2%
08/19/2004 $775,000 3y 150% 35%
08/07/2001 $310,000 n/a -    -