1652 Shadow Mountain Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1652 Shadow Mountain Dr

Encinitas, CA 92024
Parcel Number:
2573603300

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/22/2013 $672,500 16y 10m 240% 8%
10/18/1996 $198,000 6y 4m -20% -3%
06/14/1990 $246,000 4y 6m 85% 15%
12/09/1985 $132,820 n/a -    -   
Additional Resources