12706 Julian Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

12706 Julian Ave

Lakeside, CA 92040
Parcel Number:
3941727000
Property is For Sale
List Price:
$849,900   
View Full Listing:
MLS-260011390

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/31/2008 $300,000 6y 1m -2% 0%
07/01/2002 $307,000 n/a -    -   
Additional Resources