5605 Friars Rd #286 - Map & Public Records - SDLookup.com

5605 Friars Rd #286

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366111518

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/23/2022 $650,000 13y 9m 117% 6%
07/31/2008 $300,000 18y 1m 111% 4%
06/15/1990 $142,500 7y 4m 22% 3%
01/19/1983 $116,800 n/a -    -   
Additional Resources