1616 Circa Del Lago #C111 - Map & Public Records - SDLookup.com

1616 Circa Del Lago #C111

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215703211

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/14/2020 $291,000 22y 7m 224% 5%
04/22/1998 $89,900 11y -37% -4%
04/14/1987 $143,000 n/a -    -   
Additional Resources