701 Flora Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

701 Flora Dr

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1222450500

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/17/2012 $247,000 13y 7m 110% 6%
10/14/1998 $117,500 4y 3m -5% -1%
06/17/1994 $123,950 n/a -    -   
Additional Resources