5026 Collwood Way #74 - Map & Public Records - SDLookup.com

5026 Collwood Way #74

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4660701174

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/12/2021 $390,000 9y 6m 119% 9%
07/19/2011 $178,000 6y 10m -52% -10%
09/14/2004 $368,000 5y 2m 274% 29%
06/28/1999 $98,500 7y 11m -14% -2%
07/05/1991 $114,000 4y 10m 36% 6%
08/11/1986 $84,000 n/a -    -   
Additional Resources