2676 A St - Map & Public Records - SDLookup.com

2676 A St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5341611100

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/29/2017 $819,000 28y 10m 368% 5%
01/06/1989 $175,000 n/a -    -   
Additional Resources