5765 Friars Rd #175 - Map & Public Records - SDLookup.com

5765 Friars Rd #175

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366111341

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/22/2009 $179,900 4y 1m -40% -12%
03/29/2005 $300,000 2y 9m 71% 22%
07/01/2002 $175,697 2y 5m 69% 24%
01/27/2000 $104,000 11y 15% 1%
01/13/1989 $90,500 2y 1m 10% 5%
11/26/1986 $82,000 n/a -    -   
Additional Resources