1124 Eureka St #19 - Map & Public Records - SDLookup.com

1124 Eureka St #19

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4365920819

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/10/2022 $446,000 5y 7m 96% 13%
06/07/2016 $228,000 6y 5m 26% 4%
01/06/2010 $181,000 5y -41% -10%
12/23/2004 $307,000 20y 5m 355% 8%
07/13/1984 $67,500 n/a -    -   
Additional Resources