623 N Midway Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

623 N Midway Dr

Escondido, CA 92027
Parcel Number:
2252011600

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/01/2022 $620,000 10y 11m 173% 10%
08/26/2011 $227,000 5y 4m -47% -11%
04/14/2006 $425,000 n/a -    -   
Additional Resources