5050 Santa Monica Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

5050 Santa Monica Ave

San Diego, CA 92107
General Info
Area:
Ocean Beach Real Estate
Zoning:
Commercial
Use:
Mutliple 5 to 15 Units
Parcel Number:
4480913800

Address Price
@5015 Cape May #108 $569,000   
@2009 Bacon St $875,000
@1828 Cable St $1,450,000   
@1615 Ocean Front St $4,200,000   
@4620 Narragansett Ave $3,999,000   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$113,091
Improvement Value:
$209,967
Net Value:
$323,058
Est Property Tax:
$4,038