1646 29th St - Map & Public Records - SDLookup.com

1646 29th St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5392730600

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/09/2003 $430,000 3y 53% 15%
03/24/2000 $280,500 2y 3m 70% 26%
11/26/1997 $165,000 3y 11m 35% 8%
12/15/1993 $122,500 9y 1m 63% 6%
10/26/1984 $75,000 n/a -    -   
Additional Resources