12245 Carmel Vista Rd #292 - Map & Public Records - SDLookup.com

12245 Carmel Vista Rd #292

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3071310161
Property is For Sale
List Price:
$850,000   
View Full Listing:
MLS-260012092

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/24/2022 $910,000 3y 7m 54% 13%
06/21/2018 $589,000 2y 6m 32% 12%
11/24/2015 $445,000 27y 6m 256% 5%
05/17/1988 $125,000 3y 24% 7%
05/03/1985 $101,200 n/a -    -   
Additional Resources