4566 Big Sur St - Map & Public Records - SDLookup.com

4566 Big Sur St

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1576322400

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/27/2010 $375,000 5y -31% -7%
09/13/2005 $540,400 20y 5m 306% 7%
03/28/1985 $133,000 n/a -    -   
Additional Resources