11560 Miro Cir - Map & Public Records - SDLookup.com

11560 Miro Cir

San Diego, CA 92131
Parcel Number:
3197710122

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/31/2009 $315,000 5y 5m -26% -5%
03/08/2004 $425,000 2y 5m 102% 33%
09/24/2001 $210,600 n/a -    -   
Additional Resources