2929 B St #5 - Map & Public Records - SDLookup.com

2929 B St #5

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5395310405

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/07/2009 $80,000 3y 6m -68% -27%
06/24/2005 $248,000 6y 3m 520% 33%
02/26/1999 $40,000 3y 9m 48% 11%
05/31/1995 $27,000 5m 48% 132%
12/12/1994 $18,260 9m -50% -58%
02/23/1994 $36,400 4y 4m -15% -4%
10/09/1989 $43,000 5y 7m 16% 3%
02/23/1984 $37,000 n/a -    -   
Additional Resources