4734 35th St #2 - Map & Public Records - SDLookup.com

4734 35th St #2

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4403923202

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/21/1990 $53,000 4y 7m 39% 7%
09/24/1985 $38,000 2y 4m -27% -12%
05/11/1983 $52,000 n/a -    -