1501 Front St #639 - Map & Public Records - SDLookup.com

1501 Front St #639

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333641677

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/04/2011 $215,000 6y 3m -35% -6%
10/15/2004 $328,290 n/a -    -   
Additional Resources