1508 Granite Hills Dr #D - Map & Public Records - SDLookup.com

1508 Granite Hills Dr #D

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
5112905639

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/25/2002 $237,900 4y 6m 116% 18%
04/30/1998 $109,900 6y 3m -3% 0%
01/27/1992 $113,000 4y 10m 35% 6%
03/04/1987 $83,500 n/a -    -   
Additional Resources