9775 Maine Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

9775 Maine Ave

Lakeside, CA 92040
General Info
Area:
Lakeside Real Estate
Zoning:
Commercial
Use:
1 to 3 Story Misc. Store Buildings
Parcel Number:
3941610700

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/08/1995 $89,500 12y 3m -29% -3%
02/18/1983 $126,345 n/a -    -   
Additional Resources